Fodrász vegyszeres szakember

A fodrász vegyszeres szakember a fodrászüzletben, szalonban hajmosást, hajápolást végez a haj típusának és állapotának megfelelő termékekkel. Jól kommunikálva, a vendég kívánságát és az egyéniségét figyelembe véve választja ki, mind a színváltoztató, mind a formaváltoztató termékeket. A fodrász vegyszeres szakember szakszerűen használja a színváltoztató termékeket, technikákat / hajfestés, szőkítés, melírozás / és ezek eszközeit. Tudatosan alkalmazza a formaváltoztató technikákat – tartós hullámosítás, tartós egyenesítés - és az ehhez való termékeket. Egyértelmű, világos, hiteles kommunikációra törekszik a hajápolással, hajformázással kapcsolatos tanácsadás során. A vendég igényeinek megfelelően dönt az otthoni hajápolással, hajformázással kapcsolatos javasolt termékekről. Ha régóta érdeklődsz a fodrász szakma iránt, már gyerekként is fodrász szerettél volna lenni, ne várj tovább, végezd el a képzést.

Iskolai előképzettség

Érettségi végzettség